Maciej Donat

Witaj!

Mam na imię Maciej i od 2012 roku pracuję jako fizjoterapeuta.

Postanowiłem stworzyć nowoczesny gabinet w którym pomoc z zakresu fizjoterapii i terapii manualnej znajdzie każdy pacjent. Wiedzę z zakresu mojej specjalizacji zdobywałem na wielu kursach, szkoleniach i warsztatach podyplomowych. Zaangażowanie i pracowitość zaowocowała podpisaniem kontraktu z ekstraklasowym klubem siatkówki żeńskiej – DevelopRes Skyres Rzeszów – w którym przez dwa lata pełniłem obowiązki pierwszego fizjoterapeuty drużyny.

W 2018 roku zostałem powołany przez Polski Związek Koszykówki jako fizjoterapeuta reprezentacji Polski. Z dumą reprezentowałem Polskę na Mistrzostwach Świata oraz Europy.

Doświadczenia zdobyte z profesjonalnymi sportowcami w klubach sportowych i w kadrze pozwoliły mi stworzyć własny model terapii, którą z sukcesami wdrażam w gabinecie.

W swojej terapii z pacjentem stosuję zasadę, że aby usunąć problem bólowy z którymi pacjenci się borykają należy znaleźć jego przyczynę. Popatrzę globalnie na problem, przedstawię informację skąd się wziął i będę starał się go usunąć. Bez wciskania bajek, że konieczne jest 10 wizyt, będę chciał by było ich jak najmniej, celem zaoszczędzenia Twoich pieniędzy i czasu. Od swoich pacjentów wymagam odrobiny systematyczności w zalecanych ćwiczeniach. Wizyty nie muszą być też często, ponieważ chcemy wywołać stan gojenia tkanek poddanych terapii. Z pacjentami widuję się najczęściej raz w tygodniu. W swojej pracy wykorzystuję najnowsze metody usprawniania indywidualnie dobrane dla każdego pacjenta. W razie konieczności wspomagam się nowoczesnym sprzętem fizykoterapeutycznym.

Jeśli jesteś ciekaw jak pracuję lub mogę Ci jakoś pomóc – zapraszam do kontaktu .

Pozdrawiam
Maciej