Dominik Niemczyk

Masażysta Dominik Niemczyk
 
Jestem certyfikowanym masażystą z 2-letnim doświadczeniem. W gabinecie oferuję zabiegi terapeutyczne z zakresu masażu klasycznego, leczniczego, relaksacyjnego, sportowego oraz limfatycznego. Poza tym zajmuję się mobilizacją blizn w różnych schorzeniach i okresach rehabilitacyjnych pacjentów oraz rehabilitacją przy wykorzystaniu odpowiednio dobranych ćwiczeń medycznych. Każdą technikę masażu dostosowuję indywidualnie do każdego pacjenta po przeprowadzeniu odpowiedniego wywiadu medycznego i oceny danego przypadku.

Jestem absolwentem wychowania fizycznego (studia licencjackie), a obecnie również studentem fizjoterapii 4. roku na Uniwersytecie Rzeszowskim (jednolite studia magisterskie). Studia dają mi możliwość poszerzania swojej wiedzy z dziedziny fizjoterapii nie tylko poprzez zajęcia teoretyczne, ale również praktyczne w placówkach ochrony zdrowia i ośrodkach rehabilitacyjnych.
Dodatkowo pełnię rolę masażysty w dwóch klubach sportowych. Wiedza z zakresu wychowania fizycznego, osobista pasja do sportu oraz styczność ze środowiskiem sportowym pozwala mi na co dzień lepiej zrozumieć potrzeby pacjentów po wszelkiego rodzaju kontuzjach. Przekłada się to na lepsze efekty pracy z pacjentem. Jednocześnie doświadczenie to pozwala mi stale rozwijać się w kierunku rehabilitacji ortopedycznej oraz treningu medycznego.

W kręgu moich zainteresowań leży również fizjoterapia stomatologiczna – w niedalekiej przyszłości planuję powiększyć swój warsztat pracy o tę dziedzinę.